Sitemap  PL DE UK

Media o nas

Chip
24.08.2012 Chip - Ostrożnie z SSD
W "Chipie" pojawił się artykuł z opinią naszego specjalisty na temat dysków SSD. Ten rodzaj nośników zyskuje sobie coraz większą popularność, dlatego zwracamy uwagę nie tylko na liczne ich zalety, ale również na pewne wady. Wskazujemy ich najlepsze zastosowania.
Mobility.pl
18.07.2012 Mobility.pl - Odzyskiwanie z Nokii już możliwe
Informacja prasowa o tym, że odzyskujemy dane z telefonów komórkowych marki Nokia. Chodzi o najnowsze modele, z którymi był duży problem. Jak na razie nie słyszeliśmy o tym, by ktokolwiek był w stanie odzyskać z nich dane.
Chip
07.07.2012 Chip - Dyski nie takie twarde, gdy jest gorąco
Rozszerzona wersja naszego artykułu o przegrzewaniu dysków latem w "Chipie". Zdradzamy szczegóły naszego testu badania nagrzewania się dysków twardych. Narzędzie S.M.A.R.T. niestety okazało się niedokładne.
Interia.pl
30.06.2012 Interia.pl - Jak unikać przegrzania dysku twardego
Artykuł na Interia.pl, w którym przypominamy, że wysokie temperatury niestety nie służą naszym nośnikom danych. Radzimy, co zrobić, aby pomóc dyskom przetrwać najcieplejsze dni.
Fotografia
02.2009 Fotografia - Nie wszystko stracone
Miesięcznik "Fotografia" zadał nam kilka pytań związanych z odzyskiwaniem danych przy okazji artykułu o ochronie danych. Przeczytamy w nim o przyczynach utraty danych, możliwościach samodzielnego odzyskiwania ich oraz oczywiście o profilaktyce.
student.wm.pl
20.06.2012 student.wm.pl - Utracona praca magisterska...
Studenci w nadmiarze obowiązków szybko zapominają o wykonywaniu regularnych backupów. My przypominamy, że warto pamiętać o robieniu kopii zapasowych.
Rzeczpospolita
05.09.2006 Rzeczpospolita - Komórka wyda sekrety
Artykuł, który ukazał się w Rzeczpospolitej z 05.09.2006 roku nie stracił swojej aktualności, a wręcz przeciwnie. Telefony od tamtego czasu bardzo się zmieniły, pojawiły się smartfony i obecnie powinniśmy nawet bardziej dbać o dane, które przechowujemy w tych nośnikach. Przede wszystkim w sytuacji, gdy planujemy sprzedać stary telefon. Skasowanie danych nie zawsze wystarczy.
Dziennik Polski
09.08.2006 Dziennik Polski - Cyberdetektywi
Informatyka śledcza zyskuje coraz większe znaczenie w wykrywaniu przestępstw, nie tylko komputerowych. W 2006 roku byliśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która wykonywała analizy sądowe. O tropieniu przestępców za pomocą komputera pisze portal Dziennikpolski24.pl.
eGospodarka.pl
03.08.2012 eGospodarka.pl - Czy w polsce można kupić...
Artykuł o braku bezpieczeństwa danych w firmach i o tym, jak to bezpieczeństwo można zapewnić. Mowa szczególnie o danych, które są nam już niepotrzebne i które należy skutecznie zniszczyć.
eGospodarka.pl
26.06.2006 eGospodarka.pl - Komunikatory internetowe rosną...
Artykuł o cyfrowych przestępstwach oraz ich wykrywaniu. Głównie o odzyskiwanie danych z popularnych komunikatorów internetowych, takiej, jak Gadu-Gadu.
ITBiznes.pl
22.05.2006 ITBiznes.pl - Telefony komórkowe a przywracanie...
Czy mamy wpływ na szanse odzyskiwania danych? Co zrobić w poszczególnych sytuacjach, np. w przypadku zalania dysku twardego albo jego zawirusowania? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule dla portalu eGospodarka.pl.
eGospodarka.pl
06.05.2006 eGospodarka.pl - Utrata danych - co zrobić?
Na dyskach firmowych przechowywane są często kluczowe dane przedsiębiorstw. Na naszych prywatnych nośnikach - liczne gigabajty wspomnień. Ich utratę porównać można do mniejszego lub większego kataklizmu... W "Dzienniku Internautów" ukazał się artykuł zawierający wypowiedzi jednego z naszych specjalistów.
DI
14.04.2006 DI - Utrata danych - kataklizm epoki cyfrowej
Artykuł na temat usługi odzyskiwania danych z telefonów komórkowych. Jest ona niezwykle rzadka. Tymczasem wraz z coraz większą funkcjonalnością tych urządzeń - jest ona również coraz bardziej potrzebna.
PC World
01.09.2005 PC World - Szef wszechwiedzący
Artykuł w "PC World" zdradza, jak śledzą nas szefowie. Redaktorzy poświęcili kilka akapitów sposobom na nieuczciwych pracowników, którzy m. in. wykradają dane. Znamy takie sposoby i chętnie dzielimy się naszą wiedzą.
Znajdź nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję