Sitemap  PL DE UK

O nas

O nas

Firma HDLab istnieje na rynku odzyskiwania danych od 2003 roku. Jesteśmy jedyną firmą na Dolnym Śląsku, która posiada specjalistyczne laboratorium, pozwalające na odzyskanie danych z każdego nośnika. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce odzyskujemy dane z telefonów komórkowych.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pomaga nam osiągać niezwykle wysoką, bo aż 91 - procentową skuteczność w odzyskiwaniu danych. Nasza statystyka oparta jest na danych zbieranych od początku istnienia firmy, z uwzględnieniem wszystkich rodzajów nośników danych oraz bez wykluczenia jakichkolwiek, nawet najtrudniejszych przypadków.

W naszej ofercie oprócz odzyskiwania danych znajdują się również usługi Computer Forensics. Jesteśmy też dystrybutorem oprogramowania do samodzielnego odzyskiwania danych Stellar Phoenix oraz szeregu programów firmy X-Ways (m.in. do przeprowadzania ekspertyz kryminalistycznych).

Nasza firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zasięg naszej działalności obejmuje jednak teren całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wysyłki dysku do HDLab.

Naszymi Klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne oraz instytucje. Wszystkie dane, które do nas trafiają, niezależnie od charakteru sprawy, traktujemy jako poufne.

Znajdź nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję