Sitemap  PL DE UK

Studium przypadku - Pechowy wyjazd


Pechowy wyjazd

Pechowy wyjazd

Prezes jednej z wrocławskich pracowni architektonicznych właśnie wybierał się na zasłużone wakacje. W planach miał głównie odpoczynek, mimo to postanowił nie tracić całkowicie kontaktu z firmą. Zdecydował, że zabierze ze sobą firmowego laptopa. Wszystko było już zapakowane do samochodu, auto ruszyło. Spod opon wydobył się cichy trzask, który niestety był dźwiękiem pękającej obudowy notebooka. W tym momencie Prezes zdał sobie sprawę, że zapakowane zostało wszystko, z wyjątkiem firmowego laptopa , który został gdzieś na ziemi.

Z samego komputera niewiele zostało, ale jego serce - uszkodzony mechanicznie dysk twardy - trafił do naszej firmy. Obudowa nośnika była pogięta. Dysk został otwarty w warunkach laboratoryjnych, tj. w pomieszczeniu o klasie czystości 100. Szczęściem w nieszczęściu można nazwać to, że jego najważniejszy element - talerze, ocalały. Niestety, głowice, również istotne, były uszkodzone. Dzięki precyzji działań naszych specjalistów wszystkie dane, jakie zawierał nośnik zostały odzyskane.

Znajdź nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję