Sitemap  PL DE UK

Studium przypadku - Zaginiona


Zaginiona

Zaginiona

Nasza firma współpracuje między innymi z agencjami detektywistycznymi. Wiele spraw, które pomagamy rozwiązać ma związek z zaginięciami młodzieży i ich ucieczkami z domów. Biorąc pod uwagę fakt, że młodzi ludzie informacji poszukują przede wszystkim w Internecie, analiza zawartości ich komputera często skutkuje dosyć szybkim i precyzyjnym określeniem miejsca ich pobytu.

Jedną z takich spraw, które do nas trafiły było zaginięcie dziewczyny w wieku ok. 13-14 lat. Podejrzenia detektywów, którzy zwrócili się do nas o pomoc były jednoznaczne - najprawdopodobniej dziewczyna uciekła z domu. Podczas analizy dysku twardego pochodzącego z jej komputera znaleźliśmy między innymi rozmowy przeprowadzone przez komunikatory oraz adresy stron internetowych, które odwiedzała na krótko przed ucieczką. Dzięki tym informacjom byliśmy w stanie dokładnie określić, jakim pociągiem, o której godzinie oraz do kogo udała się dziewczyna. Tym razem, na szczęście wszystko dobrze się skończyło - zaginiona wróciła do domu cała i zdrowa.

Znajdź nas na facebooku!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję